Život je boj a sebevrah je ulejvák!

2.kapitola 1.část

10. dubna 2012 v 20:50 |  Zánik říše Vertoras
Tak a další část další kapči... vím zatím nuda,ale trápení brzo skončí :D

Tak a je to. Po té co nám táta řekl,že se doma nějaký čas nebude ukazovat si sebral svých šest,nebo spíš sedm švestek a odešel do penzionu U velkého vola. Blbej název , ne? Ale ať si trhne. Je to jeho věc a nakonec i jeho vina,že od nás odešel. A já odejdu taky. Teda ne na dlouho… Jen na výměnej pobyt do Francie. Celý tři týdny strávim s nějakym frantíkem pod střechou a budu se pokoušet domluvit rukama,nohama. Docela vtipná představa a i když mý výsledky ve Francouzouskym jazyce nejsou moc na vystavování,těšim se ,že odtut na chvíli vypadnu. Ode všech. Hlavně se chci zbavit Cherry. Začíná mě štvát.. hmm čím to bude?? V pátek vyrážíme..

(….)
Balím si posledních pár věcí do velkého báglu.. černý džíny, modrý triko, hnědou mikinu a pižamo s………….. ano želvou .
Za dvě hodiny vyrážíme a tak do sebe hážu ještě velkej oběd s nadějí že ho neuvidim v autobuse na podlaze. Byla by to škoda.. Kuře a hranolky. Ještě pohladit na rozloučenou Ťousťa a můžem vyrazit.
Cestou na nádraží ještě nabíráme Mel.Mamka se jí dřív bála,ale to už ji přešlo.Mel má tmavě hnědý oči který jí sou už tak dost výrazný , ale ještě je tlustě obtahuje černou tužkou,takže vždycky když se mamce podívala do očí, máma ucukla.Ale mě se to líbí.Pod očima má malý nos a rty které jsou neustále zvlněné do úšklebku. Ohnivě červený vlasy má až po pas a ty opravdu připomínají oheň,neboť jsou vlnité a vždycky když se na nich zaleskne slunce, je to jako jiskra,která touží po tom vzplanout.
Když konečně dorážíme na nádraží,zbytek třídy už dorazil.Učitelka kontroluje pasy a kartičky pojištovny.Mel a já zatím odkládáme bágly do autobusu a čekáme na další pokyny,které nakonec přichází.,,Nasedat do autobusu!! Rychle!" Celá třída natěšeně vstupuje do dvou autobusů,který škola pro tuhle akci objednala.
Sedám si spolu s Mel skoro úplně do zadu a děláme si pohodlí.Cesta do Francie potrvá dva dny a tak určitě nepotřebuji ztuhlý zadek.
Chvíli hrajeme karty nebo si jen tak povídáme,ale cesta je stejně až moc dlouhá.Nakonec obě usínáme.Probírá mě prudký náraz něčeho do hlavy. Mysli tyčinka. No super. : ,,Mel, vstávej! Svačina přiletěla!"¨
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 holianka/Eleon holianka/Eleon | Web | 10. dubna 2012 v 21:17 | Reagovat

úžasný !! další !! xD

2 Black Black | 11. dubna 2012 v 20:37 | Reagovat

müsli tyčinka XDDD svačina přiletěla XDDDDDDD penzion U velkého vola XDDDDD pyžamo se želvou XDDD to je úžasná kapitola XDDDDD rychle další!!!!!!!

3 Neilin Neilin | 12. dubna 2012 v 16:46 | Reagovat

ano to je suprový... úplně to o tobě vypovídá :-D  :-D

4 želva želva | 12. dubna 2012 v 18:22 | Reagovat

co?? že jsem velkej vůl??? :-D  :-D  ;-)  ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama